O projektu

Cílem EMA data je zrychlit a zpřesnit rozhodování ve finanční a realitní branži

O projektu

Cílem EMA data je zrychlit a zpřesnit rozhodování ve finanční a realitní branži

EMA a její mise

Data mají všichni. Ke každodenní práci je však používá málokdo. Už od roku 2019 to EMA mění. Zabývá se monitoringem finančního trhu, analýzou a interpretací dat. Online a přehledně. EMA je nástroj, který výrazně zpřesňuje a usnadňuje rozhodování
 
EMA nejsou jen studie, data a tabulky, je to také celá komunita expertů, odborníků a manažerů klíčových společností

EMA data

Data pro řízení distribuce, monitoring konkurence a plánování rozvoje.

EMA intel

Datový tým postaví profesionální řešení na míru. Rychle a efektivně.

EMA studie

Hloubkové analýzy nejdůležitějších fenoménů na finančním a realitním trhu.

EMA meet

Pravidelná debata expertů nad aktuálními tématy na on-line konferenci.

Co všechno EMA umí?

Data má kdekdo, ale není jednoduché se v nich zorientovat. S pomocí interaktivních nástěnek (EMA dashboardů) zvládnete během chvilky najít a vyhodnotit potřebné informace.

EMA sbírá data z důvěryhodných zdrojů a doplňuje je o profesionální výzkumy mezi finančními poradci a zákazníky.

Pro koho je EMA určená?

Naším cílovým partnerem je zejména manažer distribuce, produktový manažer, analytik nebo marketingový specialista.

EMA dashboardy a studie lze využít pro byznysová rozhodnutí, plánování strategie, zmapování konkurence nebo PR a marketingové účely.

 

Naše data - FAQ

Jaká data má EMA?

Zpracováváme aktuální data z oblastí distribuce, životního a neživotního pojištění, hypoték, stavebního spoření, investic, úvěrů a realit. Naše data jsou z veřejných i neveřejných zdrojů z trhu, transakcí, od regulátora a z veřejných rejstříků. Kromě toho nakupujeme ekonomické ukazatele a děláme vlastní průzkumy trhu.

Jak data zpracováváme?

V první fázi se zaměřujeme na sběr dat a jejich čištění. Je normální a běžné, že data jsou volně přístupná, ale nejsou dostupná ve srozumitelné formě nebo obsahují nepřesnosti. To se snažíme napravit. V druhé fázi data normalizujeme. Algoritmus EMA utříděné informace agreguje a vyhledává souvislosti nebo trendy. Ve třetí fázi pak data zpracujeme do formy infografiky, analýzy či požadované studie.

Může EMA data zveřejňovat?

Naše data jsou anonymizovaná a neobsahují informace o konkrétních zákaznících. Data jsou z veřejných databází ekonomických subjektů a jsou v souladu s legislativou na ochranu osobních údajů. Při jejich získávání i zveřejňování respektujeme veškerou platnou legislativu.

Jaká má EMA omezení?

Data, která EMA zpracuje a vyhodnotí, jsou pouze tak kvalitní, jak kvalitní jsou samotné datové zdroje. Vždy se může stát, že zdrojová data obsahují nepřesnosti a chyby. Strojové učení je založeno na objemu dat a jejich kontinuálním zpracování, odchylky proto mohou být ve výjimečných případech statisticky významné. Pokud v jakémkoliv obsahu naleznete nepřesnosti, budeme rádi za upozornění a případně i za zpřesnění jednotlivých ukazatelů.

Jak se k EMA datům dostat?

Pokud si chcete EMA data vyzkoušet, stačí nás kontaktovat přes e-mail nebo se registrovat přímo na našich stránkách. Na výběr jsou různé obsahové balíčky. Pro instituce máme speciální Enterprise účet s přístupem ke kompletní nabídce dashboardů a studií.